reklama
          Časopis LEVEL opět navyšuje svou cenu

Novinky

Časopis LEVEL opět navyšuje svou cenu (14. 12. 2009)

Není tomu tak dlouho, co časopis o počítačových hrách LEVEL navýšil svou prodejní cenu o dvacet korun, nyní je zde další nárust...

V létě letošního roku čtenáři časopisu LEVEL registrovali nárust ceny z původních 199 na 220 Kč. O pár měsíců později tu máme další zdražení a to o celých 30 korun. Konečná cena časopisu je v současnosti tedy 250 Kč (platí od prosince), což pro mnohé není zrovna radostná zpráva. O dalším navýšení rozhodl německý management, který tak těsně před Vánoci neradostně obdaroval všechny příznivce i občasné kupující tohoto měsíčníku.

Na oficiálních stránkách LEVELU napsal k celé záležitosti pár slov také šéfredaktor časopisu Petr Poláček:

"Věřte, že druhé zdražení během krátké doby netěší a děsí i nás, ale stejně jako v prvním případě jde o strategické rozhodnutí německého managementu, které nemůžeme přes veškerou snahu nijak ovlivnit. Nezbývá nám, než dál dělat co nejlepší a nejzajímavější herní časopis a shánět pro vás ty nejlepší plné hry, bez ohledu na okolnosti, kterým by nezabránila snad ani redakční hladovka. Říkám to bez odporného nasládlého patosu, protože mazat si med kolem úst znamená v této době cestovat přímo do pekla, kam Level určitě namířeno nemá."

Co se aktuálního čísla týče (vychází 15/12/2009), přináší s sebou nejenom povedenou obálku s Avatarem a recenze her Left 4 Dead 2, The Sabouteur nebo Colin McRae Dirt 2, ale také plnou hru v podobě nadprůměrného RPGčka Two Worlds, které by se dalo přirovnat k populárnímu Gothicu. Kromě nemilého vánočního dárku v podobě dalšího navýšení ceny v krátkém časovém rozmezí, tak k čtenářům přece jenom putuje i ten, který se rozbaluje s radostí. Cena za samostatnou hru se ve značkových e-shopech, zaměřených převážně na prodej PC her, pohybuje kolem 280 Kč.

Level

Level je legendární magazín o hrách a dění okolo nich, který události nepřebírá, ale vyhledává a dívá se na ně z nečekaného úhlu. V Levelu je tím hlavním text a magazín se tomu podřizuje čistým designem bez rušivých elementů, ale hlavně zapojením autorů s dlouholetou praxí, kteří zaujmou čtenáře nejenom… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
1188Kč
Naše cena:
980Kč
Vaše úspora:
18%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail: