Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Mám objednáno předplatné, ale ještě mi nechodí

1. Nepřišly mi platební údaje, kdy mi budou doručeny?

Platební údaje Vám přijdou u naprosté většiny časopisů ihned na Váš e-mail v potvrzení objednávky. Předplatné můžete uhradit kartou, bankovním převodem (včetně varianty rychlý převod či pomocí QR platby) nebo složenkou. 

Pokud jste si předplatili časopis vydavatelství Czech News Center a.s., RF Hobby s.r.o. a Jaga Media s.r.o., platební údaje Vám přijdou v řádu několika minut až do jednoho pracovního dne. U těchto vydavatelství Vám bude doručena faktura od vydavatele / distributora. V případě, že jste platební údaje neobdrželi, prosím, zkontrolujte si Vaši e-mailovou schránku, zdali jste zprávu nepřehlédli nebo není ve spamu. V opačném případě nás kontaktujte. 

2. Nepřišel mi email s potvrzením o objednávce

Jakmile dokončíte objednávku, bude Vám automaticky ihned zaslán e-mail s potvrzením objednávky. Pokud Vám potvrzení nebylo doručeno, je možné, že byl zadán nesprávný formát Vašeho e-mailu, zkontrolujte si také, zdali máte ještě volné místo ve Vaší e-mailové schránce. popřípadě, jestli Vám e-mail nepřišel do jiné složky např. "Spam", "Promo akce", "Hromadné" atd. Pokud zprávu nikde nenalézáte, kontaktujte nás, prosím, a nezapomeňte nám uvést Vaše jméno a adresu, abychom mohli Vaši objednávku úspěšně dohledat. 

3. Kdy mi bude doručeno první číslo?

Termín zahájení Vašeho předplatného je uveden v potvrzení Vaší objednávky. Prosím, otevřete si e-mail, který Vám byl doručen po odeslání objednávky, kde zjistíte, od kterého vydání máte předplatné objednané. 

4. Předplatil/a jsem si více časopisů, musím každý zaplatit zvlášť?

Naprostou většinu časopisů můžete hradit jednou platbou společně. Pokud jste si předplatili časopis vydavatelství Czech News Center a.s.RF Hobby s.r.o.Jaga Media s.r.o., platební údaje Vám přijdou od vydavatele / distributora a zde je potřeba uhradit každé předplatné zvlášť.

5. Proč na faktuře není uveden jako dodavatel Magaziny.cz, ale vydavatel nebo distributor?

Pokud jste si předplatili časopis vydavatelství Czech News Center a.s.RF Hobby s.r.o.Jaga Media s.r.o., je to v pořádku, faktura Vám přijde od vydavatele / distributora. U ostatních titulů přímo od Magaziny.cz. 

6. Jak si mohu stáhnout darovací certifikát?

V případě, že předplatné někomu darujete, můžete si vygenerovat dárkový certifikát přímo během objednávky nebo kdykoli na této stránce. Certifikát není zasílán poštou, je třeba si jej stáhnout (formát PDF) a vytisknout.

7. Předplatil/a jsem si časopis ze zahraničí, kdy dostanu první výtisk?

  • Předplatné zahraničních časopisů začíná vždy následujícím vydáním časopisu. Časopisy jsou zasílány ze skladu v České republice, doručuje je Česká pošta jako obyčejnou zásilku a doručení trvá 2-3 pracovní dny.
  • Doručení každého čísla garantujeme vrácením peněz. V takovém případě buďto zajistíme zaslání náhradního výtisku, prodloužíme o 1 vydání předplatné anebo za daný výtisk vrátíme peníze.

Změna doručovací adresy u většiny zahraničních časopisů trvá přibližně 2 týdny.

8. Jak aktivuji elektronické předplatné, které jsem obdržel/a jako dárek?

Pokud jste obdrželi dárkové elektronické předplatné, je nejdříve potřeba, abyste si nastavili heslo pro svůj nový účet na www.magaziny.cz/aktivace. Po vytvoření hesla a přihlášení do účtu najdete své elektronické předplatné na www.magaziny.cz/cist (sekce "Číst zakoupená předplatná").