reklama
reklama
reklama
     Spolupráce

Přidejte svůj časopis na Magaziny.cz

 

Zajistíme Vám nové předplatitele. Našim partnerům jsme již získali přes 150 000 pravidelných čtenářů.

Čtenáři se k nám rádi vrací, na Magaziny.cz naleznou široký výběr časopisů a novin, možnost pohodlného nákupu více titulů najednou, dárkové předplatné s certifkátem, pravidelně aktualizované katalogy jednotlivých titulů, nezávislé informace napříč celým spektrem vydavatelů, zvýhodněné ceny předplatného, akční nabídky a mnoho dalšího. Vydavatelé také získávají zpětnou odezvu od svých čtenářů prostřednictvím hodnocení titulů či možností přímé komunikace čtenářů s redakcí časopisu ohledně obsahu či distribuce.

▪ Získejte nové předplatitele Vašeho časopisu

Zviditelněte svůj časopis a budujte jeho značku

▪ Rozšiřte obecné povědomí o časopise mezi čtenáři

▪ Oslovte více pravidelných čtenářů skrz akční nabídky

▪ Obdržte zpětnou odezvu od svých čtenářů


Dlouhodobě aktivně spolupracujeme s desítkami vydavatelů, od největších a nejvýznamnějších, přes středně velké, až po menší a začínají vydavatele. Čtenáři u nás naleznou nabídku časopisů vydavatetelství Vltava Labe MediaCzech News CenterRF HobbyEconomia, Empresa MediaEsprit BohemiaPlaypressRybář s.r.o. a mnohých dalších. Postupně navazujeme spolupráci s novými vydavateli a čtenářům tak stále rozšiřujeme nabídku nabízených titulů. Prodej předplatného může být podpořen newsletterem či bannerovou reklamou. 


Pokud byste rádi nabídli svůj časopis čtenářům Magaziny.cz, máte zájem o více informací, samozřejmě i zcela nezávazně, a nebo s námi přímo chcete navázat spolupráci a přidat Váš časopis do nabídky, kontaktujte našeho obchodního zástupce, který vám zašle kompletní informace o webu Magaziny.cz, naší historii, podmínkách spolupráce a mnohém dalším.


Těšíme se na Vás!


David Fochler

E-mail: fochler@magaziny.cz

Provozovatel Magaziny.cz: Magaziny CZ s.r.o.
kompletní kontakty

 


Kontaktovat nás můžete jednoduše i pomocí formuláře zde

 

reklama