Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Prodávejte svůj časopis na Magaziny.cz

Zajistíme Vám nové předplatitele.
Našim partnerům jsme získali přes 300 000 pravidelných čtenářů.

Čtenáři se k nám rádi vrací. Oblíbili si široký výběr časopisů a novin, možnost pohodlného nákupu více titulů najednou, předplatné s dárkovým certifikátem, pravidelně aktualizované informace o titulech, nezávislé informace napříč spektrem vydavatelů, zvýhodněné ceny předplatného, akční nabídky a mnoho dalšího. Vydavatelé získávají zpětnou odezvu od svých čtenářů prostřednictvím možnosti přímé komunikace čtenářů s redakcí časopisu ohledně obsahu či distribuce.

  • Získejte nové předplatitele pro Vaše časopisy
  • Zviditelněte své tituly a budujte jejich značku
  • Rozšiřte obecné povědomí o sobě mezi čtenáři
  • Oslovte více pravidelných čtenářů skrz akční nabídky

Dlouhodobě aktivně spolupracujeme s desítkami vydavatelů, od největších a nejvýznamnějších, přes středně velké, až po menší a začínají vydavatele. Čtenáři u nás tak díky tomu naleznou širokou nabídku časopisů například vydavatetelství Vltava Labe MediaCzech News CenterRF Hobby, Empresa MediaEsprit BohemiaPlaypress, Rybář a mnohých dalších. Neustále navazujeme spolupráci s novými vydavateli a tím také rozšiřujeme nabídků titulů pro čtenáře. Prodej předplatného může být podpořen newsletterem či bannery.

Pokud byste rádi zobrazovali své časopisy na Magaziny.cz a máte zájem o více informací, kontaktujte našeho obchodního zástupce, který vám zašle bližší informace o Magaziny.cz a způsobu spolupráce.

Těšíme se na Vás.

Marie Mačatová
E-mail: macatova@magaziny.cz
Telefon: ‭+420 774 059 628

Provozovatel serveru Magaziny.cz: Magaziny CZ s.r.o.
kompletní kontakty