reklama
reklama
reklama
     Daruj Hvězdičku 2021

Daruj Hvězdičku je charitativní projekt pro děti v nemocnicích.
Kolik čísel objednáte pro své děti, tolik jich bude zároveň
posláno také dětem do nemocnic ZDARMA.

 


Co je projekt Daruj Hvězdičku?

 

  • Daruj Hvězdičku je charitativní projekt pro děti v nemocnicích
  • Darujeme dětem do nemocnic stejné množství časopisů Hvězdičky, které si zakoupíte Vy
  • Darovaná hvězdička je ta, která má jiné jméno nebo rozdílnou adresu od plátce
  • Zajištěna bude distribuce Hvězdičky do stovky vybraných nemocnic v celé ČR
  • Projekt probíhá od 1.11.2021 do 31.1.2022

 

Kolik kusů časopisů Hvězdička nebo Hvězdička Speciál v rámci předplatného darujete svým dětem, vnukům, vnučkám, dětem svých kamarádů apod., tolik kusů časopisů darujeme dětem v nemocnicích.

Pokud tak například svým dětem objednáte roční předplatné, které obsahuje 6 čísel časopisu Hvězdička, tak dalších 6 čísel bude zdarma posláno také dětem do nemocnic. Uděláte tak radost nejenom svým dětem, ale také dětem v nemocnicích. Distribuce bude probíhat průběžně tak, aby již na Vánoce a v novoroční době měly děti v nemocnicích Hvězdičku.

⭐ Již jsme společně darovali přes 3 296 Hvězdiček ⭐
Za všechny obdarované děti děkujeme. 

 Jak se můžete zapojit?

 

Stačí, když objednáte a darujete předplatné časopisu Hvězdička nebo Hvězdička Speciál Vašim dětem, vnukům, dětem svým kamarádů apod. v období od 1. 11. 2021 do 31. 1. 2022. Darované předplatné musí mít v korespondenční adrese jiné jméno nebo rozdílnou adresu od plátce. Automaticky se tak stanete podporovatelem projektu a stejný počet výtisků bude zaslán také dětem do nemocnic. 

 

⭐ Darovat Hvězdičku   ⭐ Darovat Hvězdičku Speciál

 

HvězdičkaHvězdičkaCena od 269 KčDárek
Ušetříte až 9 %
Objednat předplatné
Hvězdička SpeciálHvězdička SpeciálCena od 199 Kč
Ušetříte až 16 %
Objednat předplatnéO časopisu Hvězdička


Hvězdička je jedinečný vzdělávací časopis, který dítě nejen vzdělává, ale se kterým je zároveň i plno zábavy. Určený je zejména pro děti od 3 do 7 let a nabízí spoustu hravých úkolů, pohádky, spojovačky, kvízy, angličtinu pro nejmenší, psaní, vybarvování, vystřihovánky, hledačky a spoustu další zábavy. Hvězdička Speciál poté doplňuje časopis Hvězdička a vždy s příchodem nového ročního období nabídne ještě více her, tipů a zábavy. S Hvězdičkou zkrátka děti zaženou nudu a zároveň se něco naučí. 
Dárkový certifikát ke stažení zde.

Tento projekt je zajišťován a garantován vydavatelstvím Esprit Bohemia. Magaziny.cz jsou oficiálním partnerem projektu a při zakoupení časopisu Hvězdička nebo Hvězdička Speciál na e-shopu Magaziny.cz bude stejný počet čísel poslán také dětem do nemocnic. 

reklama