Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Časopis dTest v prodeji (13. 5. 2024)

Chcete vědět, které výrobky jsou kvalitní a jakých se raději vyvarovat?

Od května rozšiřujeme nabídku předplatného o časopis dTest. Časopis dTest obsahuje informace o výrobcích, jejichž kvalita je ověřena nezávislými a objektivními testy v profesionálních laboratořích. V minulosti již dTest srovnával například dětské autosedačky, bílé jogurty, proteinové výrobky, olivové oleje, pomerančové džusy, dětské příkrmy, repelenty, pleťové krémy, externí pevné disky nebo třeba televizory. Detailním testům podrobil již více než 27 000 výrobků. 

S kombinovaným předplatným, které našim čtenářům nově nabízíme, získáte do své schránky každý měsíc tištěné číslo časopisu dTest a kromě toho po dobu předplatného také přístup do placené sekce dTest.cz s výsledky testů včetně mobilní aplikace, přednostní servis spotřebitelské poradny a také audio verzi časopisu v mluvené podobě.

Seznam všech prémiových funkcí a předplatné najdete zde

dTest

Časopis dTest obsahuje informace o výrobcích, jejichž kvalita je ověřena nezávislými a objektivními testy v profesionálních laboratořích. Kromě realizace a publikace nezávislých a objektivních testů výrobků a služeb upozorňuje na výrobky nebezpečné či zdravotně závadné a poskytuje informace o právech, která chrání… více

Naše cena
1 089 Kč
Na stáncích
1 188 Kč
Ušetříte 8 %