reklama
reklama
          Časopis Flying revue nově v nabídce

Novinky

Časopis Flying revue nově v nabídce (14. 9. 2021)

Nově si můžete předplatit časopis Flying revue, který je určen všem pilotům a příznivcům létání.

Vzlétněte s časopisem Flying revue do oblak! Tento dvouměsíčník je určen všem pilotům a příznivcům létání. V příjemném grafickém provedení a na kvalitním papíře můžete číst o všem, co zajímá piloty, mechaniky a všechny, kdo v letectví působí nebo se o létání zajímají. Plachtění, bezpečnost létání, technický koutek, letecký výcvik, dopravní letectví, airshow, retro, rozbor nehod, rozhovory, letecká meteorologie a další témata. Vydavatelem časopisu je pilot, cestovatel, publicista a propagátor letectví Jiří Pruša.

Pokud se připojíte do světa Flying revue, získáte jako roční předplatitel exkluzivní výhody v podobě úspory 19 %, členství v klubu, exkluzivní akce - vzdělávací, setkání, zvýhodněné ceny produktů Flying revue, prémiový program - přístup do videobanky. K předplatnému nyní navíc obdržíte také dárek v podobě elektronické knihy Ostrovy Baltského moře, jejímž autorem je Jiří Pruša, Jožo Skácal a Jidřích Ilem. 

Flying revue

Dvouměsíčník pro piloty a fanoušky létání. V exkluzívním grafickém provedení a na kvalitním papíře zde můžete číst o všem, co zajímá piloty, mechaniky a všechny, kdo v letectví působí nebo se o létání zajímají. Plachtění, bezpečnost létání, technický koutek, letecký výcvik, dopravní letectví, airshow… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
894Kč
Naše cena:
728Kč
Vaše úspora:
19%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail: