reklama
          Časopis Reflex rozdává čtenářům 100 000 Kč

Novinky

Časopis Reflex rozdává čtenářům 100 000 Kč (21. 12. 2017)

Reflex ukryl v předvánočním dvojčísle 100 000 Kč. Sto šťastných čtenářů uvnitř nalezne tisíc korun.

Poslední číslo časopisu Reflex tohoto roku s datem vydání 21. 12. 2017 ukrývá sto tisíc korun. Na 100 čtenářů tak čeká mezi prvními stránkami Reflexu tisícikoruna. Tisícikoruna je v časopise vložena společně s dopisem, kterým přeje celý tým Reflexu čtenářům klidné svátky. Všechny časopisy jsou z důvodu bezpečnosti zabalené v průhledné fólii a ty výherní jsou náhodně rozdistribuovány po celé České republice do novinových stánků i mezi předplatitele.

„Chtěl bych žít v zemi, kde mít peníze není nic automaticky podezřelého, ale naopak – kde umět vydělat peníze je výrazem ctnosti, schopnosti, inteligence a odvahy. Kde zaměstnávat lidi znamená odpovědnost, ne vykořisťování a zneužívání lidské práce a umu,“ píše ve svém editorialu s názvem Peníze jsou krásné šéfredaktor Marek Stoniš.

Reflex

Časopis Reflex - prestižní společenský týdeník je ostrovem svobodné české žurnalistiky. Silné autorské osobnosti z řad kmenových redaktorů i externích spolupracovníků přinášejí čtenářům každý čtvrtek originální, odvážný a neotřelý pohled na českou nebo světovou realitu. Týdeník Reflex je vždy o krok před… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
2000Kč
Naše cena:
1650Kč
Vaše úspora:
18%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail: