Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Letní tištěné předplatné 100+1 v prodeji! (20. 6. 2024)

Objevujte (nejen) po celé léto zajímavosti z celého světa.

Tento legendární populárně-naučný čtrnáctideník vychází již od roku 1964 a tento rok tak slaví své 60. narozeniny. Všechno nejlepší! Obsah časopisu 100+1 zahraniční zajímavost je natolik rozmanitý, že si v něm najde každý to své, ať už se jedná o historii, vědu, techniku, faunu, osobnosti, společnost a další zajímavosti.

V rámci právě spuštěného letního předplatného máte možnost až do 31.8. si u nás tento časopis předplatit v tištěné verzi a to hned ve třech variantách - klasické roční předplatné, kompletní ročník 2024 nebo předplatné jen do konce tohoto roku. S předplatným nyní ušetříte až 27 % a jako dárek navíc získáte speciál Cesty kolem světa a velkou nástěnnou mapu světa. Těšit se můžete také na přílohy - letní rodinné pexeso a všité křížovky. 

100+1 zahraniční zajímavost

Legendární čtrnáctideník plný zajímavostí z celého světa vycházející již od roku 1964. Technika, věda, příroda, historie, lidé, společnost a další zajímavosti. Nejstarší dosud vycházející časopis tohoto typu na domácím trhu. Vizuálně atraktivní inteligentní čtení, včetně exkluzivně přebíraných reportáží… více

Naše cena
999 Kč
Na stáncích
1 198 Kč
Ušetříte 17 %