reklama
reklama
reklama
          Magická výhra s Chvilkou pro tebe

Novinky

Magická výhra s Chvilkou pro tebe (15. 5. 2014)

Kouzlete s hrací kartou v aktuálním čísle Chvilka pro tebe. Vyhrát můžete 250.000 Kč

V aktuálním čísle časopisu Chvilka pro tebe začíná nová dvoukolová hra o 250.000 Kč. Hrací kartu, nazvanou Magická výhra, naleznete přiloženou pod obalem časopisu. Soutěž je koncipována do čarodejnického stylu. Na kartě tak naleznete tajný recept na zázračný elixír za 100.000 Kč, který obsahuje pět přísad. První zjistíte po správném vyluštění osmisměrky na soutěžní kartě v aktuálním čísle 20/2014 a zbývající v příštím, které vyjde 21.5.2014. V tomto čísle jsou poté uveřejněny ještě další tři křížovky v soutěžní hodnotě 150.000 Kč. Bližší informace a návod, jak lze soutěžit, získáte na stranách 12-13.

Křížovky a hrací karty o nejrůznější ceny jsou součástí a častou přílohou časopisu Chvilka pro tebe. Kromě luštění nabízí časopis také příběhy ze života, články o cestování, recepty nebo třeba rozhovory se známými osobnostmi. Cena časopisu je 22 Kč. Vychází každý týden a s předplatným vám neunikne ani jedno číslo.

Chvilka pro tebe

Časopis Chvilka pro tebe je úspěšný týdeník, který pravidelně obsazuje první příčky ve čtenosti a prodejích časopisů pro ženy v ČR. Tento časopis je určen pro soutěživé čtenáře, kteří rádi luští křížovky a soutěží o zajímavé ceny, a ty, kteří milují silné lidské osudy a skutečné příběhy, mnohdy… více »

Zobrazit
katalog časopisu

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail:
reklama