Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Nově s týdeníky Rytmus života a Tina (13. 3. 2024)

Nabídku společenských a lifestyle časopisů rozšiřujeme o dva tradiční týdeníky.

Společenský týdeník Rytmus života je pestrou směsí nejčerstvějších novinek z hvězdné společnosti a zajímavých informací z mnoha oborů lidské činnosti. Časopis Tina zase potěší každou ženu, které pomáhá najít odpověď či praktickou radu na otázky a problémy, týkajících se všech stránek jejího života, zároveň nadchne báječnými recepty, neotřelou módou, kosmetickými trendy a nezapomíná ani na zdraví a motivační příběhy čtenářek. Týdeník Rytmus života vychází každé pondělí a týdeník Tina vychází každou středu. 

Cena týdeníku Rytmus života je ve volném prodeji 20,90 Kč a Tina 19 Kč. S předplatným ušetříte nejenom cestu do trafiky, ale čtenářům Rytmus života nabízíme k předplatnému také slevu 6 % a k časopisu Tina 13 % a samozřejmě poštovné zdarma. 

Rytmus života

Společenský týdeník Rytmus života je pestrou směsí nejčerstvějších novinek z hvězdné společnosti a zajímavých informací z mnoha oborů lidské činnosti. Jeho prostřednictvím budete mít slavné osobnosti vždy jako na dlani a poznáte je takové, jaké doopravdy jsou. Odhalí vám nejnovější milostná vzplanutí, pikantní… více