reklama
reklama
          Nově v nabídce Alfa křížovky

Novinky

Nově v nabídce Alfa křížovky (3. 3. 2018)

Do nabídky křížovkářských časopisů přibyl nový časopis Alfa křížovky ve třech variantách.

Luštíte rádi? Nebo znáte někoho, kdo si nedovede představit den bez křížovek? Předplaťte si nebo darujte předplatné Alfa křížovek! Nově v nabídce naleznete hned tři tituly z rodiny Alfa křížovek. Alfa křížovky číselné, které zaujmou hlavně luštitele, kteří rádi odhadují význam slov bez používání složitých a někdy nejasných synonym. Allfa křížovky číselno-švédské zase zaujmou zkušené křížovkáře, kteří se nad obyčejnými švédskými křížovkami občas nudí. A Alfa křížovky výletní, které obsahují klasické zábavné křížovky doplněné články a fotografiemi ze zajímavých míst v ČR i mimo naši republiku, od českého Ještědu až po starověký Egypt.

Vydavatelem těchto křížovkářských časopisů je společnost Alfasoft s.r.o., která má s vytvářením křížovek zkušenosti, vydává své křížovkářské časopisy a specializuje se na tvorbou křížovek, osmisměrek, hádanek, rébusů, luštění také do novin, časopisů a knih. Jistota kvalitního luštění je tak zaručena. Alfa křížovky můžete znát ze své trafiky nebo supermarketu. S předplatným obdržíte pravidelně každý měsíc nové Alfa křížovky přímo do své poštovní schránky a navíc získáte slevu a poštovné zdarma. Příjemné luštění!

Alfa křížovky číselné

Alfa křížovky číselné nabízejí číselné křížovky se zajímavými články ze všech oborů lidské činnosti. Číselné křížovky zaujmou hlavně luštitele, kteří rádi odhadují význam slov bez používání složitých a někdy nejasných synonym. Čtenáři nám píší, že se zde dozvědí vždy něco nového, co ještě… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
240Kč
Naše cena:
228Kč
Vaše úspora:
5%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail: