reklama
reklama
reklama
          Novinka v prodeji Báječné nápady

Novinky

Novinka v prodeji Báječné nápady (13. 3. 2020)

Nový časopis Báječné nápady vám pomůže vytvořit atmosféru domova, který budete milovat.

S časopisem BÁJEČNÉ NÁPADY vytvoříte atmosféru domova, který budete milovat. Najdete v něm sezónní inspirace, tipy jak a čím zútulnit své okolí, návody na kreativní tvorbu a ověřené finty pro bezchybný chod domácnosti. Oblíbené jsou postupy na výrobu domácí kosmetiky, a nápady, jak vdechnout nový život už vysloužilým věcem. Velký prostor mají skvělé a fungující recepty či rady, jak se stát pozorným hostitelem. Popovídáme si s osobnostmi známými ze světa kultury, sportu či modelingu o tom, co pro ně znamená životní pohoda. Můžete se zde inspirovat, najít užitečné rady nebo se jenom dobře pobavit. 

První číslo časopisu Báječné nápady vyjde 27. dubna 2020. Cena časopisu na stánku bude 49 Kč. Předplatitelé obdrží zvýhodněnou cenu a bezplatné poštovné. Roční předplatné o obsahu 6 výtisků je možné si předobjednat zde. Báječné nápady budou vycházet každé dva měsíce. Následující čísla tohoto roku vyjdou 29. června, 31. srpna a 2. listopadu.

Báječné nápady

S časopisem BÁJEČNÉ NÁPADY vytvoříte atmosféru domova, který budete milovat. Najdete v něm sezónní inspirace, tipy jak a čím zútulnit své okolí, návody na kreativní tvorbu a ověřené finty pro bezchybný chod domácnosti. Oblíbené jsou postupy na výrobu domácí kosmetiky, a nápady, jak vdechnout nový život už… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
294Kč
Naše cena:
269Kč
Vaše úspora:
9%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail:
reklama