Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Nový časopis Blesk tlapky KŘÍŽOVKY (2. 4. 2024)

Na své si přijdou nejen vášniví luštitelé, ale i milovníci zvířat.

Nový měsíčník Blesk tlapky KŘÍŽOVKY na 39 stranách nabízí 28 křížovek, 11 osmisěrek a poučení pro milovníky zvířat. Časopis totiž připravují reportérky Blesk tlapek, projektu, který se zabývá případy opuštěných a týraných zvířat a bojuje s tyrany a množiteli. Kromě křížovek v něm tak naleznete i příběhy záchráněných psů a koček, představení útulků a spolků s dočasnými péčemi a užitečné rady, jak pečovat o domácí mazlíčky. O svém vztahu ke zvířatům pohovoří i známé tváře. V první čísle zpěvačka Monika Absolonová. Cena časopisu je stanovena na 26,90 Kč. První číslo vyšlo poslední březnový den. 

Časopis Blesk tlapky KŘÍŽOVKY si ale můžete také za zvýhodněnou cenu a s poštovným zdarma také předplatit domů do své schránky zde, aby vám neuniklo žádné vydání. 

Blesk tlapky KŘÍŽOVKY

S časopisem Blesk tlapky KŘÍŽOVKY si na své přijdou nejen vášniví luštitelé, ale i milovníci zvířat. Připravují jej totiž reportérky Blesk tlapek, projektu, který se už pět let zabývá případy opuštěných a týraných zvířat a bojuje s tyrany a množiteli. Kromě křížovek a osmisměrek proto najdou čtenáři v… více

Naše cena
299 Kč
Na stáncích
323 Kč
Ušetříte 7 %