reklama
reklama
reklama
          Nový časopis Čtyřlístek MINI

Novinky

Nový časopis Čtyřlístek MINI (21. 10. 2019)

Přichází nový časopis Čtyřlístek MINI, který u dětí rozvine zábavnou formou jejich schopnosti.

Do předprodeje se dostává nový časopis Čtyřlístek MINI pro děti předškolního a mladšího školního věku. Děti budou při práci s tímto edukačním časopisem rozvíjet zábavnou formou své schopnosti. Pomocí různých úkolů si osvojí grafomotoriku, logické uvažování, představivost a mnoho dalších dovedností. S časopisem si děti procvičí jednoduché počítání, čeká na ně také hledání rozdílů, labyrinty, komiks, luštění, vyrábění i soutěž o krásné ceny. Průvodcem jim přitom budou jejich kamarádi ze Čtyřlístku. Časopis bude vycházet každé dva měsíce za 39 Kč ve volném prodeji a pro předplatitele za zvýhodněných 33 Kč za číslo. První vydání vyjde 6.12.2019. 

* cena za číslo pro předplatitele je uvedena zaokrouhleně na celé koruny

Čtyřlístek MINI

Tvořivý a hravý časopis s Čtyřlístkem zaměřený především na děti předškolního a mladšího školního věku. Děti budou při práci s tímto novým edukačním časopisem rozvíjet zábavnou formou své schopnosti. Pomocí různých úkolů si osvojí grafomotoriku, logické uvažování, představivost a mnoho dalších… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
234Kč
Naše cena:
199Kč
Vaše úspora:
15%

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
06. 01. 20
Dobrý den, paní Jano,

děkujeme za Vaši zprávu, jsme velice rádi, že se Vám nový časopis Čtyřlístek MINI líbí. Na další číslo se můžete těšit začátkem února. Přeji Vám a Vašim dětem spoustu příjemných chvil při čtení a tvoření s Čtyřlístkem MINI.David
Magaziny.cz
Jana B.
31. 12. 19
Zdravime z Plzenska, ja a moje 2 deti jsme ted v prosinci objevili v trafice casopisek Ctyrlistek mini. Dekujeme za nej, je to presne cteni i tematicke zpracovani, ktere vyhovuje mym predskolnim detem. Vzali jsme ho s sebou i na cestu vlakem. Prejeme jen to nejlepsi a tesime se na dalsi cislo.
Váš komentář
Jméno: E-mail:
Strana 1/1
reklama