reklama
reklama
          Nový časopis Tvoříme s láskou

Novinky

Nový časopis Tvoříme s láskou (3. 6. 2019)

Rádi lepíte, stříháte, šijete a pletete? Nenechte si ujít nový kreativní časopis Tvoříme s láskou.

Vydavatelství Esprit Bohemia, které vydává například dámské časopisy Sofie, Perfect Woman nebo Estetika, přichází s novým časopisem Tvoříme s láskou. Časopis Tvoříme s láskou je plný nápadů a návodů pro všechny, které baví ruční práce. Inspiraci zde najdou rodiče, kteří hledají tipy, jak smysluplně tvořit se svými ratolestmi, pánové i dámy, pro něž kutilství není cizí slovo, nebo třeba ti, kterým ruční práce přinášejí úlevu od stresu. Tvoříme s láskou je zkrátka pro všechny, jež baví tvořivě odpočívat. Připravte si nůžky, nitě, lepidlo i drátky a pojďte vyrábět drobnosti pro radost i užitek. Objevíte půvab ručních prací, tradičních řemesel i moderních postupů. První číslo přináší návody na tvorbu romatnických čelenek, originálních přáníček nejen pro zamilované, věnců bez květin, roztomilých jednorožců a půvabných plameňáků. Cena dvouměsíčníku je 59 Kč ve volném prodeji a 49,70 Kč s předplatným, které si můžete objednat zde

Tvoříme s láskou

Nový časopis Tvoříme s láskou je plný nápadů a návodů pro všechny, které baví ruční práce. Inspiraci zde najdou rodiče, kteří hledají tipy, jak smysluplně tvořit se svými ratolestmi, pánové i dámy, pro něž kutilství není cizí slovo, nebo třeba ti, kterým ruční práce přinášejí úlevu od stresu. Tvoříme s… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
354Kč
Naše cena:
298Kč
Vaše úspora:
16%

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
26. 08. 19
Dobrý den, paní Revajová,

ve Slovenské republice bude časopis Tvoříme s láskou k dispozici ve volném prodeji, ale bude se jednat o remitendní redistribuci a v SR se tak na stáncích objeví časopis až o dva měsíce později. V případě přání je možné zajistit předplatné do Slovenské republiky, v takovém případě mě, prosím, kontaktujte na fochler@magaziny.cz.


Děkuji.


David Fochler
Magaziny.cz
rerodina4
22. 08. 19
Dobrý deň. Mám otázku, kedy bude časopis "Tvoříme s láskou" v predaji aj na Slovensku? V meste, v ktorom bývam, som obišla všetky stánky s predajom časopisov a nikde ho nemajú.
S úctou
Revajová
Váš komentář
Jméno: E-mail:
Strana 1/1