reklama
reklama
reklama
          Nový týdeník Faktor S právě v prodeji

Novinky

Nový týdeník Faktor S právě v prodeji (25. 2. 2016)

Vyšlo první číslo týdeníku Faktor S. Předplatné se slevou a dárkem právě v prodeji na Magaziny.cz.

Právě dnes 25. února 2016 vyšlo na vybraných místech v nákladu 30 000 výtisků po celé České republice zcela první číslo nového tuzemského týdeníku Faktor S, který vydává společnost Empresa Media (Týden, Instinkt, Sedmička, Exkluziv, Interview a další). Nový týdeník bude vycházet každý čtvrtek za 29 Kč, věnuje se převážně ekonomice, byznysu a politice, rozplétá pavučiny vztahů mezi výraznými osobnostmi z byznysu a politiky z domova i ze zahraničí. V jedné třetině svého obsahu se Faktor S věnuje i otázkám životního stylu. První čtvrteční číslo se zaměřilo na expremiéra Mirka Topolánka, nemovitosti Andreje Babiše nebo na světoznámé umělce, kteří vydělávají více po smrti, než za svého života. 

S příchodem nového týdeníku do volného prodeje je zároveň zahájen prodej předplatného, aktuálně na Magaziny.cz za zvýhodněnou cenu 1.111 Kč  (roční předplatné), která obsahuje slevu oproti nákupu na stánku ve výši 26% a navíc dárek pro prvních 150 předplatitelů v podobě dárkového poukazu v hodnotě 1000 Kč na nákup v Electroworldu. Poštovné je zdarma po celou dobu odběru.

Nenechte si ujít premiérové číslo nového týdeníku a předplatné za zvýhodněnou cenu.

Zbrusu nový časopis o světě bohatých a úspěšných. Víme a nebojíme se to napsat!

Zveřejnil(a) Faktor S dne 25. únor 2016
Faktor Soukup

Časopis Faktor Soukup se věnuje převážně ekonomice a politice. Svým pojetím jde o zcela unikátní magazín, pro který je charakteristická jak zdravá novinářská agresivita, tak i nadhled a ochota jít za hranice toho, co je v českých médiích obvyklé. Zaměřuje se na ekonomické a politické kauzy, rozplétá pavučiny vztahů… více »

Zobrazit
katalog časopisu

Uživatelské komentáře

Aleš
31. 03. 16
Další žumpa na trhu. Hlavně by měl Soukup napsat něco o sobě.
Formánek V.
03. 03. 16
Větší hloupost jsem nečetl, přeji vám brzký konec činnosti.
Váš komentář
Jméno: E-mail:
Strana 1/1
reklama