reklama
          Postavte si statek s časopisem Sluníčko

Novinky

Postavte si statek s časopisem Sluníčko (10. 7. 2017)

Postavte si se Sluníčkem statek se zvířátky. Právě vychází první díl vystřihovánky na pokračování.

Horké léto, sluníčko pálí, z louky opodál se nese bučení krav. Koně odpočívají ve stáji, zatímco pes Čiperka hravě poskakuje u Cyrila s Marjánkou. Na statku sice bývá hodně práce, ale také spousta zábavy! A přesně takový statek si mohou děti postavit s časopisem Sluníčko, v kterém právě vychází první díl vystřihovánky na pokračování. V dřívějších ročnících si děti mohly s pomocí rodičů vystřihnout domeček pro skřítky, zoo nebo pohádkový hrad, tentkorát se ale bude stavět statek. A jaký by to byl statek, kdyby na něm nežila rozmanitá zvířátka. 

První díl vystřihovánky, který obsahuje stáj pro koně a krávy, klisnu s hříbětem, psa Čiperku a děti Cyrila s Marjánkou, nejmenší čtenáři naleznou v aktuálním červencovém čísle. Svůj statek si budou moci děti také vlastnoručně pojmenovat a k jeho postavení budou stačit nůžky, lepidlo, tvrdá podložka o rozměrech A4 (21 x 29,7 cm) a asistence rodičů. Další díl vystřihovánky, který vyjde 14.8.2017 v čísle 8/2017, bude obsahovat stáj pro ovečky a chlívek pro čuníka. Ostatní části statku budou následovat také v dalších měsících.

Předplaťte si časopis Sluníčko a nezmeškejte další části vystřihovánky. 

Sluníčko

Sluníčko je tradiční český časopis určený zejména (ne)čtenářům od čtyř do sedmi let. Přináší kromě zábavného čtení i velké množství ilustrovaných obrázků, hádanek, doplňovaček, hlavolamů, omalovánek a také veselých a barevných vystřihovánek. Časopis vychází od roku 1967 a patří mezi tradiční a… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
420Kč
Naše cena:
294Kč
Vaše úspora:
30%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail: