reklama
reklama
reklama
          Prodej a distribuce novin a časopisů je v provozu

Novinky

Prodej a distribuce novin a časopisů je v provozu (18. 3. 2020)

Prodej a distribuce novin a časopisů je v provozu. ČP a PNS doručují do poštovních schránek.

Vážení a milí předplatitelé, 

s ohledem na aktuální situaci z důvodu šíření nákazy koronaviru COVID-19 a vyhlášení nouzového stavu v České republice, bychom vás rádi informovali, že prodej a distribuce novin a časopisů nadále plynule funguje. Přes náročnou situaci jsou deníky a časopisy vydávány a zůstávají důležitým zdrojem informací pro všechny cílové skupiny. Časopisy a noviny jsou předplatitelům stále doručovány do poštovních schránek. Pouze v ojedinělých případech může dojít k zdržení v doručení nebo změně harmonogramu vydavatele. Předplatitelé tedy mohou očekávat plynulé doručování předplacených titulů tuzemskou distribuční sítí. Výjimku mohou tvořit izolované oblasti. O případných změnách v režimech doručování v návaznosti i na další opatření přijatá Vládou ČR vás budeme průběžně informovat níže.

 Nadále plynule funguje přijímání a vyřízování nových objednávek předplatného
 Nadále plynule funguje doručování časopisů a novin do poštovních schránek (PNS Mediaservis, Česká pošta)


Tisková zpráva z 16.3.2020:

Česká pošta v důsledku mimořádné situace přechází k omezení vnitrostátních služeb. Časopisy jsou předplatitelům nadále doručovány do poštovních schránek. 


Tisková zpráva ze dne 17.3.2020:

První novinová společnost a.s. (PNS) bez větších problémů distribuuje noviny a časopisy na všechna otevřená prodejní místa na celém území ČR. Ve společnosti funguje koordinační tým, který aktualizuje informace ze všech míst ČR, sleduje pokyny státních orgánů a přijímá potřebná opatření. Plynulá je i situace v doručování předplaceného denního tisku, doručování adresných zásilek i distribuce neadresných zásilek - letáků. Výpadky mezi doručovateli vzniklé v souvislosti s karanténními opatřeními vlády ČR se daří dle potřeb nahradit a zajistit spolehlivé doručování zásilek i předplatného. 


Tisková zpráva z 18.3.2020:

Česká pošta nedoručuje zásilky do uzavřených oblastí na Olomoucku v České republice. Jedná se o obce Chudobín, Slavětín, Uničov a Litovel. Pokud odebíráte předplatné v uvedené oblasti a přejete si jej přesměrovat na jinou adresu, žádost, prosím, směrujte zde.


Tisková zpráva z 20.3.2020:

Česká pošta nebude dne 23. a 24.3.2020 doručovat aktuální tiskoviny z důvodu, kdy bude probíhat doručování důchodů. Zásilky z těchto pozastavených dnů budou následně doručovány ve dnech 25. až 27.3.2020. Opatření se netýká novinových deníků, ty jsou roznášeny kurýrem společností PNS, Mediaservis.


Tisková zpráva ze dne 22.3.2020:

Vltava Labe Media sděluje, že výroba i distribuce novin a časopiseckých titulů skupiny VLTAVA LABE MEDIA probíhá bez omezení.


Tisková zpráva z 23.3.2020:

Časopis Týden přestává na měsíc vycházet. Vzhledem k pandemii koronaviru vyjde další číslo časopisu TÝDEN v pondělí 20. dubna 2020. Předplatitelům bude situace kompenzována zasíláním remitendních výtisků časopisu Interview - 100 stran rozhovorů.


Tisková zpráva z 23.3.2020:

TV magazín a TV mini nově nabízí také program ČT 3. Nový televizní program naleznete již v čísle 13/2020 a 7/2020. Obě čísla magazínů vychází v pondělí 23.3.2020, tedy ve stejný den, kdy také začíná poprvé vysílat kanál ČT 3, který cílí na nejohroženější skupinu - seniory. 


Tisková zpráva z 23.3.2020:

PNS od víkendu doručuje předplatné novin všem předplatitelům do uzavřených oblastí okolo Uničova a Litovle.


Tisková zpráva z 27.3.2020

První novinová společnost a.s. (PNS) i nadále bez problémů distribuuje noviny, časopisy, adresné i neadresné zásilky v souladu s požadavky svých zákazníků. I v rámci dodržování nařízení vlády omezující rizika nákazy koronavirem je distribuční síť ve velmi dobré kondici. PNS také průběžně vybavuje všechny své doručovatele nezbytnými ochrannými a hygienickými prostředky s cílem zachovat dobře fungující síť pro doručování na všechny adresy v ČR.


Tisková zpráva z 31.3.2020

Časopis Exkluziv bude zatím vycházet měsíčně. Vzhledem k aktuální pandemii koronaviru se mění periodicita časopisu Exkluziv od čísla 7/2020 ze čtrnáctideníku na měsíčník. Změna může být pouze dočasná. 


Dodatečné informace:

U některých vydavatelů jako např. Vltava Labe Media může být z důvodu vyhlášení omezeného pohybu osob odesílání dárků pozastaveno. Po skončení opatření budou všechny balíčky s dárky předplatitelům odeslány dodatečně.


Z důvodu karantény vám přinášíme snadný rozcestník pro výběr aktuálně nejžádanějších titulů, které vám poskytnou zdroj důležitých informací nebo zpříjemní volné chvíle v domácí izolaci. Rozcestník naleznete zde----

Přejeme vám všem přečkání pandemie ve zdraví

Magaziny.cz
Předplatné časopisů a novin

Za případné průběžné změny či dočasná opatření se předem omlouváme a děkujeme za pochpopení

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
19. 03. 20
Dobrý den, paní Korpalová,

pokud byla Vaše objednávka předplatného deníku Právo provedena na Magaziny.cz, prosím, pošlete mi detaily Vaší objednávky (např. číslo objednávky, Vaši adresu) na e-mail fochler@magaziny.cz, aby bylo možné Vaši objednávku dohledat a zajistit vyřízení reklamace. V opačném případě se můžete obrátit na zákaznickou linku níže, kde bude Vaše předplatné prověřeno a zajištěno vyřízení reklamace:

reklamační infolinka zdarma: 800 444 477
reklamace.predplatne@pravo.cz


Děkuji.


David Fochler
Magaziny.cz
Jana Korpalová
19. 03. 20

Dobrý den,chtěla bych se zeptat proč tedy noviny Právo nedostáváme už celý týden.Děkuji a přeji hezký den
Váš komentář
Jméno: E-mail:
Strana 1/1
reklama