reklama
reklama
reklama
          Startuje sedmá řada hry Trhák Blesku

Novinky

Startuje sedmá řada hry Trhák Blesku (17. 2. 2020)

Startuje sedmá řada hry Trhák Blesku a nabídne ještě více výher! Kupon najdete každý den v Blesku.

Hra, která je oblíbená napříč celým Českem, je znovu tady! Již posedmé budou mít čtenáři deníku Blesk a Nedělního Blesku možnost denně vyhrát ve hře Trhák. Od pátku 14. února po dobu jednoho měsíce naleznou každý den na titulní straně kupon, po jehož odtržení ihned zjistí, zda získali jednu z více než dvou milionů výher nebo slev.

Prakticky to znamená, že téměř každý třetí kupon obsahuje výhru nebo slevu. Čtenáři Blesku a Nedělního Blesku na kuponu mohou najít peněžité a nepeněžité výhry v celkové výši skoro 15 milionů korun a slevy na nákupy, které dosahují celkové hodnoty v řádu desítek milionů korun. Partnery akce jsou tentokrát Cinestar, Mall.cz, FlixBus, Blesk Mobil a Blesk Lékárna.

Všechny finanční výhry (50, 100, 200, 500, 1000 a 5000 Kč) budou vypláceny na jakékoliv pobočce České pošty po celou dobu trvání hry. Ve hře jsou kromě bonusového kreditu také balíčky volání na týden zdarma a 1 GB internetu od virtuálního telefonního operátora BLESKmobil. Ten, kdo nevyhraje, ale i ten, kdo vyhrál a chce soutěžit dál, se může zaregistrovat do Denní hry Trháku. 

Novinkou této řady Trháku je možnost v Denní hře získat mimo další výhry až 50 tisíc korun na ruku. Čísla vítězných kuponů pro daný den budou zveřejněna každý den ve 20.00 na blesk.cz. Objednejte si předplatné deníku Blesk, trhejte a vyhrávejte!

Blesk

Deník Blesk je nejprodávanější a nejčtenější celostátní titul v České republice. Celobarevné noviny přinášejí přehledné aktuální zpravodajství, zajímavost a senzace z domova i ze světa, doplněné řadou fotografií a přehlednou infografikou. Velký důraz Blesk klade na obsáhlá servisní témata s praktickými radami a… více »

Zobrazit
katalog časopisu
Předplatné
časopisu
Obálková cena:
4228Kč
Naše cena:
4152Kč
Vaše úspora:
2%

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail:
reklama