Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Strategie v novém provedení a levněji (1. 10. 2013)

Časopis Strategie mění svou podobu a snižuje cenu.

Vydavatelství Mladá Fronta pozměnila formát měsíčníku Strategie. Modernizována byla nejen grafická podoba, ale také obsahová struktura. „Strategie je tradičním odborným titulem, který má své pevné místo na trhu. Mottem Strategie je od nynějška ‚menší formát, větší hloubka‘. Díky změnám v tištěné verzi, ale i většímu důrazu na on-line odteď oslovíme více našich čtenářů a uživatelů on-line rozhraní,“ řekl Tomáš Skřivánek, ředitel ekonomické divize Euro E15 vydavatelství Mladá fronta. Mění se také cena časopisu. Časopis nyní stojí 69 Kč z původních 139 Kč. Jedno číslo u předplatného v současné době vyjde na 63,25 Kč.

Čtenáři Strategie jsou zejména marketingoví specialisté velkých a středních firem, majitelé a zaměstnanci mediálních, reklamních, komunikačních a marketingových agentur, zadavatelé reklamy a výrobci a tvůrci reklamy.

Strategie

Strategie je časopis o reklamě, médiích a marketingové komunikaci. Informuje o nových kampaních, 3D reklamě, direct marketingu, výstavnictví a public relations. Nechybí ani přehledy největších zadavatelů reklamy v médiích, sledovanosti TV, čtenosti, nákladů a inzerce u tištěných titulů. více