reklama
reklama
          Top 8 fitness časopisů! Splňte si novoroční přání!

Novinky

Top 8 fitness časopisů! Splňte si novoroční přání! (29. 1. 2019)

Splňte si novoroční předsevzetí! Chcete zhubnout, nabrat svaly, začít běhat nebo jíst zdravě?

1. Dieta 

Váš cíl: zhubnout, cvičit a zdravě se stravovat

Lifestylový časopis Dieta je nejen o hubnutí, ale i o zdravém životním stylu. Je to pozitivně motivující osobní trenér, který vás naučí nejen zdravě jíst, shodit pár kil nebo se dostat do formy pomocí speciálních tréninkových plánů, ale také vnímat a mít rád své tělo. S časopisem spolupracuje také výživový specialista Petr Havlíček. A jaká je jeho odpověď na otázku, která dieta je vlastně nejlepší? Nejlepší dieta je taková, u které se dobře cítíte, poskytne vám radost z jídla, dostatek energie, budete se zdravotně cítit lépe a budou vám pozvolna ubývat přebytečné kilogramy. 


2. Moje Psychologie 

Váš cíl: dostat se do psychické kondice a začít žít sebevědomější a bohatší život

Lifestylový časopis Moje Psychologie pro všechny, kteří chtějí porozumět svým pocitům i pocitům ostatních lidí, chtějí rozpoznat možná úskalí vztahů se svými partnery, přáteli, dětmi či kolegy a najít návod na jejich řešení, chtějí lépe poznat sami sebe, využít svých možností a zbavit se slabostí. Je určen zvídavým a náročným čtenářkám, kterým nabízí novinářsky i odborně špičkově zpracované a zároveň čtivé články. K tomu předkládá i nový, netradiční pohled na módu a kosmetiku, design, gastronomii i cestování, protože i všechny smyslové požitky jsou součástí naší psychické kondice. Časopis pro všechny, kteří chtějí začít žít sebevědomější a bohatší život. 


3. Kondice

Váš cíl: dostat se do kondice a získat tělo snů

V Kondici čtenářky najdou spolehlivé a ověřené informace z oblasti zdraví a medicíny, podrobné návody, jak cvičit, jídelníčky sestavené specialisty, chutné a výživné recepty. V souladu se světovými trendy se Kondice soustředí na ženy, které vedou aktivní život. Kromě péče o rodinu sportují, vybírají si kvalitní kosmetiku a chtějí se oblékat hezky a funkčně. Kondice popisuje nejnovější trendy v oblasti zdravého životního stylu a dává je do vědeckých souvislostí.


4. Svět kulturistiky

Váš cíl: proniknout do světa kulturistiky a vybudovat si svaly 

Časopis Svět kulturistiky přináší všem příznivcům kulturistiky a rekreačního posilování účinné tréninkové metody pro začátečníky i pokročilé, rady týkající se sportovní výživy a suplementace, rozhovory se zajímavými osobnostmi, profily závodníků, novinky ze světa kulturistiky, reportáže z našich i zahraničních soutěží, poradny reagujících na čtenářské dotazy, celou řadu čtenářských soutěží o lákavé ceny a mnoho dalších informací. Díky spolupráci s kanadským časopisem MuscleMag International přináší Svět kulturistiky také články přímo od renomovaného světového média.


5. Fitness ČR

Váš cíl: vypracovat si hezkou sportovní postavu

Časopis FITNESS je určen především ženám a dívkám, které dávají přednost aktivnímu životnímu stylu a chtějí si vypracovat hezkou sportovní postavu. Je určen především ženám a dívkám, které dávají přednost aktivnímu životnímu stylu a chtějí si vypracovat hezkou sportovní postavu. Na 84 stránkách najdete tréninkové tipy na doma i do posilovny, rady týkající se zdravé stravy, rozhovory se zajímavými osobnostmi, profily fitness závodníků, novinky ze světa kosmetiky, reportáže z fitness soutěží, několik poraden reagujících na čtenářské dotazy a v neposlední řadě také motivující příběhy žen, kterým se díky pevné vůli, usilovnému cvičení a vhodné dietě podařilo od základů změnit svůj životní styl a postavu. 


6. Jóga Dnes

Váš cíl: zbavit se stresu a prožívat harmonii těla a duše

Nastartujte změnu. JÓGA DNES je komplexní průvodce světem jógy vydávaný lektorem jógy a powerjógy Václavem Krejčíkem. Odborné články ze západní a alternativní medicíny, východní filosofie a učení, tipy na antistresové a relaxační metody, styly jógy v různých podobách, cvičební sestavy a seriály, tipy na techniky očisty těla a mysli, fejetony, soutěže, křížovky, recepty, reportáže z cest, rozhovory nejen s osobnostmi kulturního světa, ale i s osobnostmi jógy - to vše je náplní časopisu.


7. RUN

Váš cíl: začít běhat, stát se runnerem získat kondici a výdrž

Časopis Run je určený začínajícím i aktivním běžcům, ale také zájemcům o triatlon, orientační běh, běh na lyžích, nordic walking a další příbuzné aktivity. Tento - nehledě na svůj název - ryze český projekt je určen nejširší skupině začínajících, rekreačních i výkonnostních běžců hledajících každodenní inspiraci, informace a tipy pro svůj běh. Mezi jeho pravidelné rubriky patří tréninkové plány, výživová doporučení, rozhovory se zajímavými osobnostmi, prevence zdravotních problémů, oblíbené trasy, novinky ze světa běžecké výbavy, motivační články, testy běžeckých bot a další inspirující témata.


8. Svět běhu

Váš cíl: pronikonout do světa běžců a získat kondici a vytrvalost

Časopis Svět běhu píší odborníci a velmi zkušení běžci. Časopis, kterým se budete inspirovat, když zrovna nebudete běhat. Časopis, který budete netrpělivě očekávat ve své schránce nebo v trafice. Časopis, který je dostupný pro každého! Časopis pro Vás! Víme to, protože ho dělají běžci. Víme, co nám dosud na českém trhu chybělo. Časopis vychází v březnu, květnu, září a listopadu. Časopis psaný běžci pro běžce. Mezi stálými autory najdete odborníky jako jsou Petr Vabroušek, Miloš Škorpil, Zuzana Krchová, Monika Puschová, Marek Navrátil a naše zkušené redaktory, kteří pro vás připraví rozhovory s top běžci, vyberou top závody za vás, vyzkouší a otestují běžecké vybavení, seznámí vás s novinkami z běžeckého světa. Uvnitř naleznete také tipy na trénink, recenze běžeckého vybavení, výživu a regeneraci, tipy na nejlepší běžecké trasy a závody.

Uživatelské komentáře

Váš komentář
Jméno: E-mail: