Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Vychází nový časopis Šikulkovo tvoření (24. 6. 2024)

Časopis Šikulka má nového sourozence.

Měsíčník Šikulka, který začal vycházet v roce 2018, se  nyní dočkal rozšíření o nový dvouměsíčník Šikulkovo tvoření. První číslo vyjde 27.6.2024 a nabídne předškolním dětem a malým školákům spoustu další zábavy a tvoření. Uvnitř časopisu najdete návody na výrobu, kreativní tvoření, zábavné nápady na hry doma i venku, výtvarné aktivity s dětmi, návody na výrobky z papíru, modelíny, přírodnin, návody na recy věci, senzory play, spoustu nápadů na hravé učení, na aktivity doma i venku nejen v přírodě.. Časopis bude doplněn přílohou z tvrdého papíru se šablonami a materiálem k vystřihování. 

V prvním čísle si s dětmi vytvoříte roztomilou housenku, vykouzlíte kytičku pro maminku, najdete v něm tipy na venkovní hry a aktivity, naučíte se zahradničit a mimo jiné se také podíváte do originálního podmořského světa. 

Časopis Šikulka i Šikulkovo tvoření je možné dětem předplatit do schránky. Připraven je také speciální balíček, kdy v případě objednání obou časopisů zároveň získáte větší slevu. 

Šikulkovo tvoření

Dvouměsíčník zaměřený na předškolní děti a malé školáky. Časopis na svých 72 stranách nabízí nepřeberné množství inspirace pro rodiče, jak zabavit své potomky a nabízí návody na výrobu, kreativní tvoření, zábavné nápady na hry doma i venku a výtvarné aktivity s dětmi. Časopis je doplněn přílohou z tvrdého… více

Naše cena
359 Kč
Na stáncích
419 Kč
Ušetříte 14 %