reklama
reklama
reklama
          Vychází speciální číslo Záhady & Mystéria

Novinky

Vychází speciální číslo Záhady & Mystéria (13. 10. 2014)

Kam zmizela slavná autorka detektivek Agatha Christie? Vychází speciál časopisu Enigma - Záhady & Mystéria.

Zajímá vás tajemno a záhady? Poté si nenechte uniknout časopis Enigma a nové speciální číslo z edice Záhady & Mystéria, které právě vychází. Kam zmizela známá spisovatelka detektivek Agatha Christie? Trpěla ztrátou paměti? Proč autorka zmizela a 11 dní o sobě nedala vědět? Naštěstí byla nalezena naživu. Spisovatel Ambrose Bierce a kytarista Richey Edwards už bohužel takové štěstí neměli, zmizeli beze stopy a nalezeni nebyli. Také pět letounů se už nikdy nevrátilo, zavřelo se za nimi nebe. Jak skončil odvážný Roald Amundsen? Jak zemřel Malý princ, Amelia Earhartová a Glenn Miller? Podivný rok 1945. S koncem války se neztrácejí pouze nacisté. Nejenom tato témata, která naleznete ve speciální třicetistránkové příloze "Ztratili se bez jediné stopy", obsahují Záhady & Mystéria 2/2014. 

Hledat se bude také jantarová komnata nebo důkazy o setkání třetího druhu. Dozvíte se o hrůze na Hoře mrtvých, kdy ke konci roku 1959 přijíždí skupinka horolezců do podhůří Uralu, aby vystopila na vrchol hory Otorten - v překladu "Místo, kam nechoď". Atentát na JFK. Skutečně vraždil Oswald, nebo se stal obětním beránkem?

Záhady & Mystéria s 99 největšími tajemstvími současnosti vychází o obsahu 84 stran za cenu 59,90 Kč.

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
28. 04. 16
Dobrý den, paní Prokopová, děkujeme za Váš zájem, jedná se o doplňkové speciální vydání časopisu Enigma, který vychází jinak v klasické verzi každý měsíc s obdobným tématem a poté dvakrát ročně také Enigma Speciál a navíc právě ještě extra edice Záhady a mystéria. Aktuálně je ve volném prodeji číslo z 6.1.2016 a další vyjde 9.9.2016. Čtenářskou zpětnou vazbu lze v případě přání směrovat také přímo vydavateli. Zde již záleží na zájmu čtenářů a vydavateli, teoreticky je možné, že si jednou časopis zajistí samostatnou pozici na trhu s častější periodicitou.
Prokopova
26. 04. 16
Dobry den,velice nas zaujal časopis zahady a mysteria a je velka škoda že je tak malo k sehnani a že vychazi jen 2 x ročně.
David Fochler, Magaziny.cz
10. 04. 16
Dobrý den, pane Jaroslave, děkujeme za Váš zájem. Ohledně tohoto speciálu a starších čísel se lze obrátit na distribuční oddělení vydavatele www.rf-hobby.cz.
Jaroslav
10. 04. 16
Dobrý den.
Chci se zeptat zda by se dala sehnat starší čísla záhady a mystéria samozřejmě i speciální čísla,nejlépe od prvního čísla.
Děkuji za odpověď
Jaroslav Nekola
David Fochler, Magaziny.cz
30. 10. 14
Dobrý den, paní Pavlíčková, děkujeme za Váš zájem. Časopis Záhady a Mystéria vychází 2x ročně. Jedná se o titul ze speciální edice, u kterého bohužel v současné době není poskytováno předplatné. Lze jej tedy sehnat pouze ve vybraných trafikách nebo objednat u vydavatele tel.: 281 090 620 či 281 090 621, ivana.pribyslavska@rf-hobby.cz.
Váš komentář
Jméno: E-mail:
Strana 1/2
reklama