reklama
reklama
          VYJÁDŘENÍ - AKTUÁLNÍ PROBLÉMY S DORUČOVÁNÍM NOVIN

Novinky

VYJÁDŘENÍ - AKTUÁLNÍ PROBLÉMY S DORUČOVÁNÍM NOVIN (4. 1. 2018)

Od 1.1. 2018 došlo ke změně doručovatele českých deníků. Pokud vám nedorazily noviny...Vážení předplatitelé,

od 1.1.2018 došlo ke změně doručovatele všech velkých českých deníků - nově zajišťuje doručování společnost Mediaservis. 

Ačkoli problém není způsoben na naší straně, velice se Vám omlouváme za případné počáteční potíže, které proces změny distributora doprovází, kdy na některých místech nemuselo začátkem ledna dojít k úspěšnému doručení denního tisku. Rádi bychom Vás ujistili, že Vaše předplatné je v pořádku aktivní a chybějící výtisky Vám budou vydavatelem odpovídajícím způsobem kompenzovány. Někteří vydavatelé předplatitelům nyní nabízejí také přístup do elektronické verze, aby bylo možné si zatím číst noviny na PC, tabletu nebo mobilu.

Noviny místo České pošty nově doručuje společnost Mediaservis, která již roznášku denního tisku v minulosti zajišťovala. Počáteční výpadky dodávek pomáhají minimalizovat i doručovatelé amatéři včetně novinářů a zaměstatnanců vydavatelství. Dočasné výpadky distribuce na některých místech jsou způsobeny nedostatečným počtem doručovatelů společnosti Mediaservis a po České republice nadále probíhá nábor nových doručovatelů, aby byly všem čtenářům noviny co nejdříve opět v pořádku doručovány. 

Vydavatelé a distributor intenzivně pracují na nápravě, aby Vám noviny byly co nejdříve opětovně v pořádku doručovány.

Pokud Vám nebyl deník některý den doručen či opožděně, reklamaci, prosím, směřujte na následující kontakty:

Blesk, Aha!, Sport: Česká pošta, s.p., infolinka zdarma: 800 300 302; e-mail: predplatne.cnc@cpost.cz

Právo: Česká pošta, s. p., infolinka zdarma: 800 800 880; e-mail: reklamace.predplatne@pravo.cz nebo pravo@cpost.cz

MF DNES, Lidové noviny: MAFRA, a.s., infolinka zdarma: 800 999 999; e-mail: predplatne@mafra.cz

Hospodářské noviny: Economia, a.s., infolinka: 233 071 197, e-mail: predplatne@economia.cz

Deník: Vltava Labe Media, a.s., infolinka: 840 336 459; e-mail: reklamace@vlmedia.cz

V případě vytížení telefonních linek Vám pro vyřízení reklamace doporučujeme využít uvedených e-mailových kontaktů. Nezapomeňte uvést Vaše jméno, adresu a název deníku. Infolinky jsou dostupné každý pracovní den od 9:00 do 17:00.

Magaziny.cz nezajišťují vydávání ani distribuci deníků a nenesou tak žádnou odpovědnost za nastalou situaci. Prosíme vás, abyste své reklamace posílali přímo na zákaznickou linku, kde bude vaše reklamace vyřízena. Jsme kompetentní pouze k vyřízování reklamací našich zákazníků, které můžeme ujistit, že jejich předplatné je v pořádku aktivní a předplatné bude ihned po odstranění počáterních problémů u nového doručovatele zahájeno a veškeré chybějící výtisky kompenzovány ke spokojenosti čtenářů. 


Děkujeme za Vaše pochopení a vážíme si Vaší trpělivosti. 

 

Magaziny.cz