Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Letní slevobraní odstartovalo! Slevy až 71 % vybírejte zde

Podmínky a použití předplacených poukazů

ke dni 1.11.2015, aktualizováno 14.9.2020


Při nákupu předplacených dárkových karet na www.magaziny.cz souhlasíte s následujícími podmínkami:

 1. Dárkové poukazy a jejich nevyužitá předplacená část musí být uplatněny do 12 měsíců ode dne jejich zakoupení. Po 12 měsících od zakoupení poukaz expiruje a stává se neplatným.
 2. Dárkové poukazy mohou být použity POUZE k nákupu na stránkách www.Magaziny.cz. Uplatnit je můžete při nákupu jakéhokoli titulu v nabídce, na tištěné i elektronické předplatné.
 3. Dárkové poukazy nejsou směnitelné za peníze.
 4. Pokud nebyla dárková karta použita a není expirovaná, může plátce poukazu požádat o vrácení peněz a bude mu vyhověno. Peníze budou vráceny stejnou cestou, jakou plátce za voucher zaplatil. U použitých poukazů není vrácení peněz možné.
 5. Nevyužitá předplacená část poukazu není převeditelná na jiné poukazy a po expiraci propadá a stává se neplatnou.
 6. Pokud hodnota objednávky přesáhne hodnotu uplatněného dárkového poukazu, musí zákazník doplatit zbývající rozdíl v ceně předplatného.
 7. Předplatné zaplacené dárkovou kartou se řídí Obchodními podmínkami vydavatele nebo distributora předplatného.
 8. Nejsme zodpovědní za ztracené nebo ukradené dárkové poukazy, za ty nese zodpovědnost vždy objednatel, případně obdarovaná osoba. 
 9. Vyhrazujeme si právo zneplatit dárkové poukazy a odmítnout objednávky předplatného, na které byly tyto poukazy použity, jestliže zjistíme, že při jejich uplatnění došlo k podvodu nebo technické chybě.
 10. Na objednávku lze uplatnit jeden poukaz. Pokud máte k dispozici více poukazů, je třeba vytvořit více objednávek.
 11. Na žádost zákazníka i obdarovaného sdělíme zbývající nevyužitou hodnotu poukazu a datum expirace. V těchto záležitostech nás kontaktujte na emailu objednavky@magaziny.cz